יום שני, 28 במאי 2012

טכניקה אמיתית.


לפני שבוע נחתה בתיבת הדואר שלי (טוב לא ממש , רק הפתק נחת והלכתי לדואר כדי להביא אותה ) חבילה נוספת מIHREB. הפעם היו בתוכה שלוש מברשות של Real techniques מבית המאפרת סמנתה צ'פמן , הלא היא חלק מהאחיות פיקסיוו - צמד אחיות עם בלוג ביוטי ביוטיוב. אני מודה  , לא היה פשוט לבחור אילו מברשות להזמין , מצד אחד עמדו להם הקיטים לפנים \ לעיניים , מצד שני עמדו להן מברשות פנים מרשימות בודדות ,במחירים פחות משתלמים מהקיטים , אך עדין זולים מאוד למברשות. החלטתי להזמין שלוש מברשות פנים , שבעצם היו חסרות באוסף (יש , אבל לא מספיק טובות....? ) - מברשת פודרה , מברשת מייקאפ , ומברשת סומק.


הדבר הראשון שעשיתי כשהמברשות הגיעו אליי היה למשש אותן בלי סוף , הן כל כך נעימות ורכות! הן כולן משיער טאקלון - סינטטי , שמגיע ב2 צבעים בכל מברשת - שחור ולבן , דומה למברשות דו פייבריות רק בצורות שונות.
צבען של ידיות המברשות מחולקות לפי תפקידן , מברשות הבסיס בכתום , ומברשת הסומק בורוד, על כל ידית כתוב למה היא משמשת , ובסיס כל המברשות שטוח מה שמאפשר העמדה יציבה של המברשות בשידת האיפור.


כשהפסקתי למשש את המברשות , שמתי לב לגודלן שלי באופן אישי היה קצת מוזר והייתי צריכה להתרגל אליו. מברשת הפודרה עצומה , יחסית למברשות פודרה בהן השתמשתי עד היום - לדוגמא 201 של פרו ביוטי ומברשת פודרה של ביוטיקייר : המברשת רחבה ופלאפית , מכסה שטח גדול בפנים במינימום מאמץ ועושה פעולת בלנדינג מעולה.
מבין השלושה היא הרגישה לי הכי פחות נעימה על הפנים , אך עדין נעימה מאוד ומלטפת ביחס למברשות אחרות שניסיתי.
הכיסוי שמתקבל בשימוש בה עם פודרה בעלת כיסוי גבוה ועם גוון מאוד טבעי ולא מקומח.
מחיר: 9.99$ . כדי לקבל 5$ הנחה ברכישה ראשונה מהאתר הזינו את הקוד JUP780.המברשת השניה שגודלה השאיר אותי עם פה פעור היא מברשת הסומק - מברשת  ביצתית עם קצה מחודד מעט. המברשת מאוד גדולה לדעתי להנחת סומק - שוב - יחסית למברשות אחרות בהן השתמשתי עד היום.
כשניסיתי להניח איתה סומק בפעם הראשונה קיבלתי כתם לייצני כי הייתי צריכה להעמיס חומר כדי לראות תוצאות , מכאן החלטתי שאני משתמשת בה לקונטור. לפעולה הזו היא הייתה מעולה , מדוייקת ומטשטשת ברונזר היטב! אחרי כמה פעמים ששומשה לקונטור ולמדתי להשתמש בה חזרתי לנסות ולהניח איתה סומק , היא כאמור אמורה להיות מאוד מדויקת - אך עדין היא מאוד גדולה לי להנחת סומק , ויש לי רושם שהיא לא אוספת מספיק חומר כמו מברשות דחוסות יותר שאני משתמשת בהן לסומק. אז עם כל הכבוד לכתובת Blush Brush שתמנוססת עליה - אצלי היא הפכה למברשת קונטור מצטיינת בתחומה :)
מחיר: 8.99$.המברשת האחרונה היא הנעימה ביותר שנגעתי בה מיימי. רכה , דחוסה , קצרה , ושוב הפתעה מהגודל שלה - פיצית!
מדובר במברשת שמצטיירת כמברשת הטובה ביותר בסדרה , והיא ' המברשת המומחית ' או שכרגיל באנגלית זה נשמע טוב יותר - Expert Brush , המברשת הזו מיועדת להנחת מוצרים קרמים ונוזליים. ההתנסות הראשונית עם המברשת הייתה עם המייקאפ דאבל וור , הכיסוי שקיבלתי איתה היה די אטום ומלא ( מאוד שונה מההנחה הקלילה שלי עם הידיים ) אך שמתי לב שלעיתים (מאוד מאוד בודדות ובעיקר בפעמים הראשונות שכנראה עוד לא עבדתי איתה נכון)  היא משאירה סימני מריחה. זה לא קרה בכל הפעמים , ויכול להיות שזה קרה באשמתי כי לא טשטשתי איתה מספיק במקומות האלה , אבל עדין הם היו שם, ומחובתי לעדכנכן ;) בסך הכל מדובר במברשת שאני הכי מרוצה מהרכישה שלה , מסתמנת כמברשת מאוד מוצלחת , ולמרות הגודל הקטן שלה יחסית למברשות מייקאפ היא מאוד נוחה לעבודה ומאפשרת לי הנחה מהירה עם גימור מושלם.
מחיר: 8.99$.

מבחן הרחצה: כל המברשות עברו חפיפה ולא נשרה מהן אפילו לא שיערה אחת!
לסיכום - מאוד ממליצה לנסות מברשות נוספות מהסדרה , ושוקלת לרכוש את קיט מברשות העיניים , למישהי כמוני שעדיין מתקמצנת לרכוש מברשות במאק - האלטרנטיבה הזו מאוד זולה ומשתלמת למברשות מקצועיות באיכות טובה.

מה איתכן? כבר רכשתן מברשות של ריל טכניק?

יום שלישי, 22 במאי 2012

.Glossy"box"

מה לא נאמר על גלוסיבוקס? הנושא הזה עומד על סדר היום מידי חודש בזמן חלוקת החבילות , אבל הפעם הגיעו מים עד נפש והחלטתי שזה המקום שלי לדבר עליהם בפעם הראשונה והאחרונה. גלוסיבוקס , למי שעדיין (ואני בספק) לא שמעה עליהן , היא חברה עולמית שבכל חודש שולחת קופסאת ' הפתעות ' לבית הלקוחה תמורת 50 שקלים ועוד 9 שקלים למשלוח - סה"כ 59 שקלים. הקופסא אמורה להכיל 5 מוצרים בגודל מיוחד, גודל נוסיעות או מוקטן של מוצרים מעולם הביוטי ( איפור וטיפוח ) , בפירוש לא דוגמיות אותן מקבלים בחינם בפארמים השונים. שרשרת האכזבות שלי מגלוסיבוקס החלה עוד מהחבילה של חודש פברואר , ובכל חודש החלטתי שאני נותנת להם צ'אנס נוסף , עד שהחודש כבר לא יכולתי ועוד טרם הגעת החבילה ביטלתי את המנוי. אז למה אני כל כך אנטי גלוסיבוקס.

נתחיל מהדבר הבסיסי ביותר והוא קבלת החבילה. את החבילה הראשונה שלחו בדואר רשום , כך שכל אחת בזמנה החופשי יכולה ללכת לדואר ולקחת אותה. לאחר כחודש החליטו ללא הודעה מוקדמת מראש להעביר את השירות לדואר שליחים, כך שנוצר מצב שהשליחים פשוט דפקו על דלתיהן של המנויות - ללא תאום מראש. לא פעם ולא פעמיים יצא שהלקוחה לא הייתה בבית והחבילה התעקבה. לאחר המעבר לשירות החליטו בגלוסיבוקס להעלות את המחיר בהתאם , מ - 59 שקלים בחודש , ל75 שקלים. המחיר החדש לדעתי מאוד יקר ולא שווה לשלמו תמורת מה שמקבלים. 
הדבר הבא שהפריע לי בגלוסיבוקס היה היחסי ציבור והבאז המטורף שהם יוצרים סביב החבילות. לדוג' בחודש פברואר היו המון שמועות שזו הולכת להיות חבילה מאוד שווה שמוקדשת ליום האהבה. בסופו של דבר מה שהיה מיוחד בחבילה הוא הצבע של האריזה שהפך מורוד בהיר לורוד פוקסיה. החבילה עצמה הכילה סבון נוזלי לגוף של סבון , צללית של לייף , מסכה בגודל פיצפון לשיער , דוגמית של בושם לגבר , ומסכת לחות מוקטנת של חברת אהבה. איך הבאז הזה מתקשר לפוסט הזה? החבילה של החודש שעבר היא זו שהייתה אמורה לקבוע אם אני נישארת או עוזבת. בגלל שלא הייתי מרוצה ממנה ( מה לעשות ששמפו ומרכך מוקטנים של דאב לא מלהיבים אותי ) החלטתי שזה הזמן להתנתק מהשירות , אבל אז נאמר שהחבילה של חודש מאי תיהיה חבילת קליניק. המותג קנה אותי והחלטתי שאני אתן להם צ'אנס נוסף. במשך החודש עלו לא מעט שאלות בעמוד הפייסבוק שלהם , ומחלק מתשובותיהן של גלוסיבוקס היה ניתן לדעת בבירור שבחבילה לא יהיו מוצרים שקשורים לערכת שלושת השלבים , ושרוב מוצרי הקופסא יהיו של קליניק. ומה קרה במציאות?


כן כן , אתן רואות טוב. בניגוד מוחלט למה שנאמר לכולנו , יש פה קשר לשלושת השלבים ויש פה רק 2 מוצרים של קליניק , וגם הם בגודל זעיר. החבילה שלי הכילה דוגמית 1.5 מ"ל של בושם (מזכירה לכן שגלוסי דיברו על גודל מוקטן ולא 'דוגמיות שמחלקים בפארמים' לדבריהם ) , מי פנים מוקטנים , מסקרה חד פעמית של קליניק , לק שקוף מוקטן , ופילינג לפנים בגודל מלא שעולה 30 שקלים בסופר פארם. ולמה אני מדגישה את המחיר שלו? כי אם זה היה מוצר יוקרתי יותר שלא הייתי רוכשת לפני התנסות הייתי מבינה , אבל זה מוצר מאוד זול שרובינו יכולות להרשות לעצמן לרכוש במידה וירצו להתנסות. ולצורך השוואה - שתבינו עד כמה המוצרים קטנים:ועכשיו , לדבר שהרגיז אותי יותר מכל . וזה אחרי שאנחנו עוזבות בצד הבטחות כוזבות שקופסאת קליניק תכיל את רוב מוצרי קליניק -  גלוסיבוקס חוזרים על טעויות שעשו בעבר - שוב.
בדומה לחודש פברואר - שחלק מהבנות קיבלו פריימר מוקטן של גרלן וחלק קיבלו צללית של לייף , גם החודש גלוסיבוקס עושים פערים משמעותיים בין הקופסאות. הינה קופסה שמישהי ברת מזל ( התמונה לקוחה מבלוגה) קיבלה החודש:


ומה יש בה? סרום מוקטן , סרום נוסף לחידוש העור , סרום לעיניים , קרם פנים עם לחות מוגברת , מי פנים - כולם של קליניק( כולם בגודל מוקטן ולא דוגמית) , ובנוסף גם הדוגמית של הבושם והלק המוקטן.
7 מוצרים לעומת 5 בקופסה שלי , 5 מוצרים של קלניק לעומת 2 מוצרים בקופסה שלי , ושווי החבילה לעומת שלי.
ואני שואלת - למה הפער צריך להיות כל כך גדול בין החבילות , למה אף אחד בגולסיבוקס לא מבין את המילה איזון?

הפרט האחרון שהטריף אותי בקשר לגלוסיבוקס הוא שירות הלקוחות. אני לא ארחיב ורק אציין שיש מקום גדול מאוד לשיפור. בין אם זה לשלוח מייל ללקוחה בטעות עם הכותרת '' בעיה עם לקוחה לא יודעים מה לענות לה '' , או בין אם זה למחוק תגובות לא מחמיאות בפייסבוק , לחסום משתמשות מלהגיב בכלל , או התגובות המאוד לא בוגרות של דן מנו בכבודו ובעצמו בפייסבוק או בפורום איפור בתפוז. ולסיכום: 
החבילה שלי הייתה מורכבת ממוצרים שחלקם דוגמיות של ממש , ובניגוד למה שהובטח לי בגלוסיבוקס. החבילה שלי הייתה מאוד לא שוות ערך לחבילות אחרות שמנויות אחרות קיבלו , החבילה שלי לא תאמה את ההבטחות שהבטיחו לי בגלוסיבוקס. המנוי בוטל , אני מקווה שגלוסיבוקס יקחו לתשומת ליבם את הערות שקיבלו , והחברה המתחרה שיינבוקס תשיק את עצמה ותיהיה מוצלחת הרבה יותר. עד כאן גלוסיבוקס בבלוג , לתמיד.

וכדי לסיים את הפוסט עם נימה אופטימית , קיבלתי היום חבילה בדואר - היא הכילה את הדבר הבא:


סקירה תערך בקרוב , אחרי שאתנסה בהן מספיק ואגבש חוות דעת.
 אם אתן עדיין לא עוקבות בפייסבוק - זה הזמן להתחיל לעקוב :)

יום ראשון, 20 במאי 2012

קיץ ורוד מתוק.


אז כמו שאתן כבר יכולות לראות , החלפתי לבלוג עיצוב , ומעכשיו הוא יהיה ורוד לכבוד בואו של הקיץ ( ואיתו היתושים , מקקים ושאר ברחשים מעצבנים ) .ורוד הוא הצבע האהוב עליי מהרגע שאני זוכרת את עצמי , ועכשיו שכבר חם בחוץ והצבעים השמחים של הקיץ יוצאים לרחובות אני מרשה לעצמי ללבוש איפור ורוד לחלוטין.
אני יודעת , זה נשמע לייצני מידי , אבל צריך לזכור שלורוד יש כל כך הרבה גוונים , חלקם בוהקים יותר וחלקם עדינים יותר החוכמה היא לדעת לשלב וליצור הרמוניה בין כולם.


 ורוד הוא צבע נהדר לאיפור עיניים , אבל בגוונים מסויימים עלול ליצור מראה של עין חולה\דלקתית , ואנחנו מאוד לא רוצות בזה, לכן יש להתמקד בורודים חמים ולהתרחק מורודים קרים עם תת גוון כחול (ראו ערך פוקסיה ) , ורוד לא חייב להיות ורוד בזוקה , הוא יכול להיות מעט כתמתם ואז הוא קורלי מקסים.  כמה דוגמאות לצלליות ורודות מהאוסף שלי:

מימין למעלה: צללית סלמון של לייף , צללית מס' 33 של ווואו
צללית מרובעת שדופטה , FREE TO BE של מאק.
 אם לא נדגיש את העיניים אז מה הקטע במראה הורוד הזה? אז זהו שאת הדגש יש לשים על השפתיים - וכאן אפשר להיות נדיבות , אבל כמו באיפור העיניים , חשוב למצוא גוון שיתאים לגוון העור שלכן והכוונה היא לשפתון עם תת גוון קר או חם , דבר המשתנה אצל כל אחת בהתאם לגוון העור הספציפי שלה. רצוי שהשפתון ולא יהיה בהיר מידי מגוון העור ויצור מראה מוזר של ניסיון לחקות טרנדים או ניאוני טו מאצ' (קורה במיוחד על עור כהה או שזוף) שיחשבו ששכחתן את עצמכן אי שם בפורים.  כשעובדים עם גוון חזק מידי ורוצים לשלב אותו באיפור יומיומי מומלץ להניח אותו בטפיחות ולטשטש עם האצבע כדי לקבל גוון עדין יותר. אפשר להוסיף גלוס כדי להחיות את המראה המאט , אבל אני בדרך כלל מחיה את המראה באמצעות מוצר אחר שבשבילו תצטרכו להמשיך לקרוא , כי גלוסים יוצרים לדעתי מראה דביק ומזיע , במיוחד בקיץ! לכן אופציה נוספת לשפתיים עם קצת חיות היא בחירה במרקם לחותי יותר שיוצר ברק עדין , כמו מרקם הלאסטר של מאק , ליפ באטרס של רבלון או הסדרה החדשה של לוריאל.  כמה שפתונים וגלוסים ורודים מהאוסף:

מימין לשמאל" גלוס של ביוטיקייר , בור'ואה ביוטיקייר , מאק , מייבילין , גלוס קליניק.

האיזור האחרון שבו הורוד שלנו ישתלב יהיו כמובן הלחיים, אין יפה יותר מלחיים סמוקות בקיץ - ואני לא מדברת על לחיים אדומות שמתקבלות אחרי שרצנו מרתון אחרי האוטובוס באוגוסט , אלא על לחיים עם קריצה קטנה של ורוד - כדי לתת לפנים מראה בריא ולא חיוור מידי (מי אמר אנחנו אחרי מייקאפ ) או שזוף מידי (ימי האדמה אינדיאנית של גיל 16 ).
הסוד שלי בחלק הזה של הפנים הוא שכאן אני יכולה להפוך את כל המראה המאט כמעט מת , לזוהר. איך? MSF של מאק. מדובר במוצר עם גוונים עדינים , שמכיל בתוכו שימר שגרוס כל כך דק עד שהוא יוצר רק ברק - ללא שום נצנצים. אני מניחה כמות לא גדולה מעל כל סומק מאט - והופ קיבלנו לחיים מלאות ברק וחיות. אם האופציה של רכישה במאק יקרה לכן מידי , תמיד אפשר להשתמש בסומק קרמי ליצירת מראה חי יותר. מוצרי לחיים ורודים מהאוסף:

מימין לשמאל: בלאשבייבי של מאק , MSF - RED HEAD של מאק , סומק קרמי של מייבילין.
המראה שהתקבל:


עד כאן הפוסט הורוד , מקווה שיהיה לכולנו קיץ מהנה! נשיקות :)

יום שלישי, 8 במאי 2012

פצצות לגבות סיסים לריסים.


אז בהמשך לכותרת - גבות לא יהיו לנו כאן היום , אבל ריסים בהחלט. לא מזמן חיפשתי מסקרה חדשה , כדי לגוון ( בואו נניח את העובדה שיש לי עשר מסקרות פתוחות כרגע בצד ) מכיוון שהתנסיתי ברוב המסקרות שמוצעות בארץ , לפחות אחת מכל חברה עממית (כי בנינו כואב להוציא כל כך הרבה כסף על מוצר שמתייבש תוך שלושה ארבעה חמישה חודשים לכן לא אקנה מסקרה בחברת יוקרה ) רציתי לנסות משהו חדש. בחיפושים התייעצתי כמובן עם בנות הקבוצה המקסימה של פורום איפור בפייסבוק , ומישהי הזכירה לי את המסקרה של גורואית היוטיוב שלי אמילי נואל , הלא היא Voluminous מבית לוריאל פריז. את המסקרה הזאת לא ניתן להשיג בארץ , לכן הזמנתי אותה מאיביי (לחצו על הקישור להגיע אל המוכר) תמורת 11$ - 40 ש"ח , מחיר שגם אחרי מבצעים על מסקרות לוריאל לא נגיע אליו בארצנו השוחטת. ככה היא ניראת:


מה הן הדרישות שלי ממסקרה? קודם כל עיבוי. אני אוהבת מראה ריסים דרמטי ( למרות שזה התחיל להשתנות , בעיקר בגלל המסקרה הזו ) הפרדה , הארכה , ולבסוף עיגול (בשביל מה יש מעגל ריסים? ). 

ומה המסקרה הזו עושה? הכל. היא יוצרת אפקט ריסים יומיומי מוקפד בשכבה  אחת , או אפקט דרמטי עם קצת יותר עבודה. א-ב-ל כאשר מנסים ליצור מראה יותר דרמטי (יותר שכבות) יש לה נטיה להדביק את הריסים וליצור מראה גושי שגם סירוק הריסים לא כל כך יעזור להיפטר ממנו , תהרגו אותי איך זה הולך יחד - אבל היא מפרידה מעולה ומדביקה את הריסים (בשימוש לא נכון) באותו מעמד. אם משתמשים בסבלנות וזהירות המראה שמתקבל מדהים , ולא פעם שאלו אותי אם הדבקתי ריסים. הפורמולה שלה מאוד נוחה לעבודה , והיא סמיכה מאוד ביחס לשאר המסקרות שניסיתי עד היום. לקח לי שבוע וחצי להתרגל לשימוש בה , בהתחלה לא התלהבתי כלל ואפילו שנאתי אותה על זה שהיא הדביקה לי את הריסים מכיוון שאני רגילה להעמיס שכבות משימוש בפורמולות דלילות יותר. כשהבנתי מה היא הדרך הנכונה להשתמש בה נפלתי שבי אחריה , ואני חושבת שמצאתי את המסקרה המושלמת עבורי , עם מחיר מצויין כזה. במדד הכוכבים שלי היא מקבלת 4.5 מתוך 5 , רק על חלק ההדבקת ריסים שלעיתים קורה כי מה לעשות , אני שמאלית ויש לי ידיים שמאליות  :)
נקודה אחרונה שחשוב לי להזכיר היא שההסרה שלה לא כל כך קלה , ואני אישית צריכה לעבור פעמיים שלוש עם הסבון על איזור העיניים כדי שהיא תוסר. אין לי בעיה להשקיע את הזמן הזה ביחוד מול התוצאה שאני מקבלת ממנה , אבל למי שזה מפריע - הודעתי מראש ;)

אז הגיע הזמן לקצת תמונות שלה בפעולה! לסיכום - מאוד ממליצה לנסות אותה , שווה כל שקל :)

מקווה שנהנתן ומחכה לשמוע מכן בתגובות - מי היא המסקרה האהובה עליכן?
יום ראשון, 6 במאי 2012

Chanel Blush - Home Made.


האני מודה בזה. אני מכורה לשאנל , החל מהתיקים והתכשיטים ועד האיפור והבישום. מכורה רצינית , שהתקציב המוגבל שלה לא מאפשר לה לרכוש אף לו פריט אחד רציני. אז מה עושה מכורת איפור אמיתית כאשר חשקה נפשה בסומק של שאנל , שעולה 400 שקלים? מכינה אחד כזה בעצמה! איך?אני ידועה כמישהי שאוגרת הרבה זבל. כשדיפטתי בעבר צללית של שאנל החלטתי שאשמור את האריזה , מזכרת ממוצר איפור הבודד שיש לי מהחברה. אחרי שהחשק לסומק גבר וגבר , החלטתי שאשתמש באריזת הצללית הישנה לדיפוט סומק שנמצא באריזה לא כל כך מפתה בלשון העם . ניתן להשתמש בכל אריזה ישנה של מוצר איפור ששוכב לכן בארון ללא שימוש , של כל חברה שליבכן חפץ בה! אז ככה זה ניראה:


וככה עושים את זה:

ראשית - בוחרים את האריזה בה נשתמש , אני כמובן - בחרתי בשאנל.


מרוקנים אותה מהתוכן הקודם והישן שלה


מנקים היטב:


בוחרים את הסומק \ הצללית שרוצים להעביר אל האריזה 
אני בחרתי בסומק הימני למטה


מפוררים את התוכן של הסומק אל תוך הכלי


מפוררים היטב את כל החומר שלא יווצרו שום גושים ושיהיה במרקם אבקתי לגמריי


לוקחים אלכוהול רפואי בריכוז גבוה - 95%


שופכים כמות קטנה שתכסה את כל שטח החומר , כמה טיפות מספיקות.


דוחסים באמצעות טישו או מפית נייר כלשהי , רצוי בלי מרקם אלא אם כן בחרתן כמוני ממש להרגיש שקניתן סומק חדש
אני בחרתי להשתמש במגבת נייר של המטבח שסופגת שמן , כדי ליצור את אפקט הנקודות


מרימים את הנייר ומנקים את השאריות מסביב


טאדאם!!תגידו שזה לא יותר מפתה להשתמש בו יום יום.. עד כאן הפוסט , מקווה שנהנתן :)

יום שישי, 4 במאי 2012

תתחדשי! פוסט התחדשויות :)

כמה כייף להתחדש לקראת האביב , אוטומטית העין פונה לכיוון יותר רך , פחות שחור וגוונים כהים , יותר צבעים פסטלים ושקטים.. זה בא לידי ביטוי גם בבגדים \ נעליים \ אקססוריז שאנחנו בוחרות בתקופה הזו.
לאחרונה התחדשתי בדברים קטנים (וזולים) כדי לספק את הצורך לקניית איפור אבל לא לצאת בנזק גדול מידי.
אז מה נרכש לאחרונה?


 פלטת Lovley Eye מבית סטילה

מדובר בפלטה מקסימה , שמגיעה באריזה עם תמונה שמתחלפת ברגע שמסתכלים עליה מזוית אחרת. בתמונה הראשונה העין פתוחה , ובשניה העין סגורה , והיא גם משמיעה קולות! :)
הפלטה מכילה 4 גוונים פסטלים , צהוב-בז' מאט , תכלת , ורוד בייבי וסגול לילך - כולם פרוסטים.
כשקיבלתי את הפלטה ועשיתי סווטצ'ים מהתרגשות , נתקלתי בפיגמנט מעולה , אבל כשהנחתי את הצלליות על העפעף נתקלתי בצבע מאוד דהוי , שברגע שמנסים לטשטש אותו הוא פשוט נעלם. כאילו לא היה.
ניסיתי להניח את הצלליות על עיפרון אפור כבסיס , אך גם אז לא קיבלתי תוצאה מפילה , והגעתי למסקנה שיש דברים שנועדו להיות רק יפים. התאכזבתי מאוד מהביצוע לעומת האיכות של הסווטצ'ים.
הפלטה נרכשה בסטרוברי תמורת 38 שקלים.


 צללית NO7 , צללית סופטאץ' ,צללית WOW

אני אעשה את זה קצר. שלושתן מעולות ופיגמנטיות , רק WOW ניתנת לרכישה כרגע ( הצלליות הנוספות נרכשו בחנות שמחזיקה עודפים אי שם בתחנה המרכזית ואני לא חושבת שניתן למצוא אותן ). הצללית של וואו נרכשה בגוון 33 - ורוד מלוכלך בגימור סאטין-פרוסט , עם מעט שימר.  פיגמנט מדהים ,נמרח כמו חמאה,  עמידות מעולה , שווה כל שקל משמונת השקלים שהשקעתי בה. ממליצה בחום לנסות ולרכוש , האיכות לא נופלת ממאק. ואני רצינית לחלוטין!


מימין לשאמל: וואו , סופטאץ'  , NO7

צללית קרמית בגוון ברונזה - ליידי קר 
מהצללית הזו היו לי ציפיות כל כך נמוכות , אני אתחיל מכך שכאשר פתחתי אותה בבית גיליתי צללית שניראת כאילו עברה דיפוט לא מוצלח ,ממש כמו נר , מעט חומר בדפנות ובור באמצע.
החלטתי להתעלם מהמראה החיצוני , והשתמשתי בה . על העפעף עם מעט טשטוש קיבלתי צבע כתום מקסים , נוטה לאפרסק ובכלל לא מטאלי ומפחיד כמו שהיא ניראת באריזתה. הופתעתי לטובה גם מעמידות המרשימה מעל פריימר , שרדה עד שהחלטתי להוריד אותה . והשוס - עולה רק שישה שקלים!


עיפרון עיניים MULTY PLAY של פופה בגוון 27

זהו לא עיפרון העיניים הראשון שלי מפופה , ומכיוון שיש לי ניסיון עם העפרונות הנ"ל לא חשבתי שאחשף לאכזבה. בסווטצ' הגוון ניראה ברונזי , קצת זהוב צבע שחיפשתי לקו המים התחתון באיפור זהוב-ברונזי , אך על העפעף ועל העין בפועל הוא כמעט בלתי ניראה. האיכות והרכות מעולות , הגוון ממש לא הפיל אותי.


מימין - צללית קרמית של ליידי קר , משמאל עיפרון של פופה

קונסילר נוזלי - WOW

אחרי המון המלצות בפורום איפור , וכי הגעתי לתובנה שקונסילר בהיר לא מבהיר כהויות אלא עושה אותן רק אפורות , החלטתי לרכוש את הקונסילר של וואו בגוון 4  (כהה מגוון העור שלי בערך בשתיים שלוש טונים) , כדי שיכסה את הכהות ולא יאפרר אותה.
 הוא מגיע באריזת גלוס עם אפליקטור , במרקם יחסית דליל לקונסילר. הכיסוי שלו בינוני והוא מיטשטש מאוד טוב ובקלילות , אבל , ויש אבל.. שמתי לב שאחרי שאיפרתי את העיניים הצטבר מעט חומר בקימטוט מתחת לעין. אחרי טשטוש קל ההצטברות נעלמה ולא הופיעה שוב במהלך היום. העמידות שלו נחמדה מאוד , אם כי לא ניתן להגיד עליו שהוא עמיד. אני משתמשת בו בעיקר בימים שאני רואה כיסוי מהיר ויחסית למחיר מקבלים תמורה נאה מאוד. 14 ש"ח.


עד כאן הפוסט להיום, מקווה שנהנתן ואשמח לשמוע - במה התחדשתן לאחרונה? :)

יום רביעי, 2 במאי 2012

תות ורוד :)

ניסיתי. באמת שניסיתי. חשבתי להכין לכן טוטוריאל לאיפור יומיומי בצבע האהוב עליי (לא באיפור) - ורוד! צילמתי וידיאו שיצא באורך הגלות , אבל עדיין החלטתי שאני לא מוותרת והכנתי טוטוריאל לאיפור בתמונות. אז בלי הרבה מילים - נתחיל! ושלא תגידו שלא אמרתי , אני מתנצלת מראש על הגבות הלא מרוטות - אני מאריכה :)

אז השלב הראשון הוא הנחת פריימר על כל העפעף. 


השלב הבא הוא הנחת צללית בגוון הרצוי על העפעף. אני בחרתי בורוד מלוכלך.
חשוב להניח את הצללית בטפיחות כדי לקבל גוון רווי.


כעת בוחרים גוון כהה יותר מהגוון שהנחנו על העפעף כדי ליצור הצללה בשקע העין. הגוון שאני בחרתי בכוונה דומה מאוד לגוון שהיה כבר על העפעף כי לא רציתי מראה צבעוני מידי אלא יומיומי קליל. 
בעזרת מברשת טשטושים מניחים את הצבע הרצוי בתנועות של חצי עיגול , פעם לימין ופעם לשמאל עם עליה קטנה לכיוון עצם הגבה. אין צורך ללחוץ על המברשת או לאסוף הרבה חומר , רק לעשות את תנועת הטשטוש מספיק פעמים כדי ליצור מעבר אחיד ולא פס כהה שפתאום צץ לו מתחת לגבה :)

 ככה זה ניראה אחרי שהנחתי את הצללית בשקע , שימו לב שעדיין לא יצרתי זוית חיצונית ובשביל זה נעבור לשלב הבא

בעזרת צללית בהירה מאוד (שמנת\לבן , רצוי במרקם מאט) יוצרים הארה בעצם הגבה , ועל הדרך יוצרים גם זוית חיצונית עם הצללית הצבעונית שהנחנו , הזוית הנפוצה ביותר בדרך כלל משולשת.

בעזרת אותה צללית בהירה , ניצור נקודת הארה ליד שק הדמעות. 


סיימנו את חלק הצלליות. נורא פשוט! 
כדי לשדרג את המראה - מוסיפים איילינר , אני בחרתי בשחור קלאסי , נוזלי.


ככה זה ניראה עם עין פתוחה:


מעגלים ריסים באמצעות מכשיר העינויים ;)

מוסיפים מסקרה:


תוחמים בעזרת הצללית הראשונה שהנחנו על העפעף את קו הריסים התחתון:


ו.. זהו! פיניטו לה קומדי :)
קצת סומק ושפתון ורוד - המראה הסופי:
אשמח לשמוע אם אהבתן את הרעיון לצילום טוטוריאל , ואם ניסיתן בעצמכן :)

נשיקות!